Twitter верифікував «офіційний статус» російського МЗС в окупованому Криму

У соцмережі Twitter біля акаунта незаконного представництва Міністерства закордонних справ Росії в окупованому Криму є позначка, яка свідчить про «верифікацію» профілю.

Окупанти завели сторінку у соцмережі у березні 2015 року.

 

Скрін із Twitter

Українські користувачі Twitter останніми днями відреагували на «офіційний» статус російського МЗС в Криму. У топ хештегів вивели #TwitterSupportsTerorrism і #CrimeaIsUkraine.

На позначку 8 лютого відреагувала перша заступниця міністра інформаційної політики Еміне Джепарова. Вона написала у тому ж Twitter: «На додаток до двох наших попередніх дзвінків, ми повторюємо, що абсолютно неприпустимо ставити у так званий МЗС РФ у Криму галочку перевірки, в той час як міжнародна спільнота, включно з більшістю країн-членів ООН, чітко говорять, що Крим є українським».

Але дивина в тому, що акаунт «верифікували» ще два роки тому. І у січні 2019 року представники української влади протестували проти цього. 

Чомусь саме днями знову почався протест проти верифікації.

УП із посиланням на прессекретаря міністра закордонних справ України Гошу Тихого уточнює, що позначка про «офіційний» статус МЗС Росії в Криму з'явилася у Twitter раніше. Речник каже, що Україна бореться, аби прибрати статус «верифікованого» у відомства окупантів.

Відцвірінькався. Чому став можливим нокаут Трампу від Twitter і Ко