Twitter запустив «фліти» — повідомлення, які зникають через 24 години
Times if India

Компанія Twitter оголосила про запуск нової функції Fleets («фліти»), яка дозволяє розміщувати повідомлення, фото і відео, які зникнуть через 24 години після публікації.

Фірма повідомила у блозі, що фліти дозволяють користувачам обмінюватися «гарячими думками» й відчувати себе більш комфортно при спілкуванні з іншими людьми.

У найближчі дні фліти з'являться у всіх користувачів Twitter. Як повідомили в соцмережі, ця функція стане доступною для користувачів iOS і Android вже найближчим часом.

Fleets не можна лайкнути або ретвітнути, але можна відповісти смайликом або особистим повідомленням. Іконки з Fleets з'являться в верхній частині стрічки Twitter. У майбутньому компанія обіцяє додати стікери й прямі трансляції.

У Twitter очікують, що нова функція допоможе знизити тиск навколо твітів, а користувачі зможуть таким чином висловлювати «випадкові думки і почуття».

Компанія Twitter почала тестувати Fleets в Бразилії навесні 2020 року, згодом функція з'явилася в Індії, Італії та деяких інших країнах.

Зникаючі повідомлення стали популярні після того, як в 2013 році мобільна соціальна мережа Snapchat ввела функцію Stories (Сторіс). У Snapchat Stories матеріали зберігаються добу і виглядають як слайдшоу зі свіжих публікацій автора. У 2016 році формат Сторіс з'явився в Instagram, потім — у Facebook і YouTube.

Twitter призначив всесвітньо відомого хакера очільником служби безпеки