404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
У Бельгії порушників карантину шукатимуть за кількістю замовленої піци
Pixabay

Бельгійські поліцейські викриватимуть порушників карантину за допомогою незвичного способу. Правоохоронці рахуватимуть кількість замовленої піці, а також скільки авто громадяни припаркували біля будинку.

Про це повідомляє The Brussels Times.

«Зрозуміло, ми не будемо виводити бабусю під час сімейного застілля. Повага до приватного житла залишається для нас основною. Проте будемо втручатися в разі демонстративного порушення правил. Ми діятимемо суворо, але завжди — пропорційно», — заявив речник мера Антверпена Йоганн Вермант.

Довідка

Влада Бельгії посилила карантинні обмеження на новорічні свята. Тепер громадяни можуть прийняти тільки одного гостя на новорічну ніч, а також не більше двох на Різдво.

На святкування на прибудинковій території можна запросити не більше чотирьох осіб. Однак громадяни повинні врахувати епідемічні норми. Гості можуть заходити в будинок тільки в поодинці, зокрема і для відвідування туалету.

Ресторани, бари та інші заклади харчування можуть отримати штраф за порушення карантину до €4000.  Правоохоронці штрафуватимуть й гостей. Їм доведеться заплатити за порушення €750.

Водночас громадянам, які порушили карантинні норми вдома, треба сплатити штраф на суму €250 з кожної людини.

Кабмін дозволив ресторанам, кафе і барам у новорічну ніч працювати до сьомої ранку