У британській розвідці розповіли, чому присутність командувачів рф на передові не впливає на хід бойових дій

Присутність російських командирів на передовій майже не дають результату, навпаки — втрати на цьому тлі тільки збільшились.

Про це повідомляє розвідка Міноборони Британії y Twitter.

Через невпевнені дії російських військ на передовій старшим командирам довелося особисто з’являтись на полі бою, що вище керівництво рф робить рідко, тому не має  досвіду особисто брати на себе лідерство в операції. 

«Не помітно, щоб присутність цих командувачів на передовій якось покращила чи змінила оперативний задум. Успіхам росіян продовжують заважати недоліки планування та підтримки», — зазначає відомство.

Присутність командувачів на передовій наражає їх на значний ризик, що призводить до значних втрат серед російських офіцерів.

«Тому сили повільніше реагують на невдачі і не можуть змінювати свій підхід на полі бою. Усі ці проблеми вірогідно зберігатимуться і далі, з огляду на відносну нестачу досвіду оперативного командування у тих офіцерів, яких призначають замість вбитих», — додає розвідка.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Карта бойових дій в Україні станом на 8 травн