У Чорному морі виловили дірявий пліт з крейсера «Москва» (відео)

У Чорному морі виловили дірявий рятувальний пліт із затонулого ракетного крейсера «Москва». Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Плавзасіб, розрахований на 20 осіб, тримався на поверхні води лише завдяки тому, що був прив’язаний до кількох рятувальних жилетів.

На плоту було зламане, пошкоджене корозією весло, балони для підкачування повітря та водонепроникний мішок, у якому знаходилися російські монети, елементи одностроїв моряків та морпіхів. На жилетах та одностроях були бойові номери.

Пліт виявило цивільне торгове судно, капітан якого вирішив передати знахідку прикордонникам Ізмаїльського загону.

У Держприкордонслужбі припустили, що пліт був несправний і тому моряки познімали з себе рятувальні жилети (що категорично заборонено) та прикріпили їх до бортів, аби зберігати плавучість.

«Загарбників, певно, також не мотивував і напис на дірявому плоту: «Никакой паники! Плот сохраняет плавучесть в любых условиях и дает вам надежную защиту». Це ще одне красномовне свідчення, що не можна вірити тому, що проголошує російське військове командування», — наголосили прикордонники.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

СБУ показала допит колишнього моряка, який брав участь у порятунку «Москви» (відео)