У «Дії» тестують ще два електронні документи. Українців запрошують приєднатися
Мінцифри

Міністерство цифрової трансформації повідомляє про проведення бета-тестування пенсійного посвідчення та е-посвідки в «Дії».

«Продовжуємо працювати над новими цифровими документами в застосунку. На черзі — пенсійне посвідчення та е-посвідка на постійне й тимчасове проживання», —  зазначив міністр Михайло Федоров. Долучитися до перевірки документів можна за посиланням.

Щоб взяти участь у тестуванні пенсійного посвідчення, потрібно мати цей документ (пластиковий або у вигляді платіжної картки), виданий з 2014 року. Для участі в тестуванні е-посвідки, потрібно мати її у вигляді пластикової картки з безконтактним електронним носієм, видану після 25 квітня 2018 року, та банківський рахунок для авторизації.

Нагадаємо, Мінцифри разом з фандрейзинговою платформою United24 та Генштабом оголосили про початок збору на Армію дронів.

PayPal буде працювати для українців без комісій до вересня — Федоров