Правоохоронець та медики у Дніпрі створили схему уникнення військової служби
ОГП

У Дніпрі викрили медиків та їхніх поплічників, які за гроші оформляли фіктивні документи для ухилення від військової служби.

Про це розповідають в Офісі Генерального прокурора.

За даними слідства, у 2023 році старший оперуповноважений райвідділу у Дніпропетровській області організував схему ухилення від військової служби. До своєї діяльності він залучив працівників медичних закладів на території Донецької та Дніпропетровської областей та посередника. 

Підозрювані виготовляли документацію про нібито важкі захворювання у військовослужбовців або їхніх родичів. Вигадані діагнози дозволяли виготовити документи про проведення фіктивної операції та звільнити військового зі служби.

Вартість такої послуги становила $13 тис. Правоохоронцю, працівнику лікарні та посереднику повідомили про підозри за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 368 КК України).

Також у Києві, Одесі та Харківській області викрито чотирьох військкомів й голів військових медкомісій на корупційних схемах.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Голові столичної ВЛК оголосили підозру в підробленні довідок для виїзду ухилянтів