У Харкові випускники станцювали вальс на руїнах своєї школи (відео)

10 випускників школи №134 у Харкові станцювали вальс на руїнах своєї школи. Про це розповідає Суспільне.

27 лютого до міста прорвала група російських спецпризначенців. Зустрівши рішучу відсіч наших військових, окупанти сховалися у школі. У результаті бою росіян знищили, однак будівля навчального закладу була зруйнована.

5 червня у школі відзначали випускний, на який прийшла третина учнів — інші школярі перебували за межами міста.

«Для мене це жах, особливо, коли я бачив, як школу нищили. Я спостерігав за цим весь день. Мій дім за 500 метрів від школи. Я почув, що почали стріляти й з батьком пішов на другий поверх свого дому. Я відчув страх, осколок пролетів над моїм домом і влучив в дім сусідів. Те, що загарбники полягли тут, — це для мене радісна новина. А сьогодні випускний і я радісний, я випускаюся зі школи», — розповів випускник Гліб Опашнян.

Привітати школярів приїхали бійці підрозділу «Кraken» які брали участь бою 27 липня.

«У вашій школі був останній форпост, російські окупанти закріпилися тут і намагалися зробити так, щоб Харків був зруйнований, але ми разом з іншими підрозділами зараз відкинули російську армію за 20 км від міста. Харків ми відбудуємо, обов'язково переможемо, і у нас буде мир і нове життя після війни», — сказав керівник підрозділу Костянтин Немічев.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

В окупованому Криму хочуть виключити англійську мову із шкільної програми