У Харкові жінка навела ворожі ракети на своє місце роботи — СБУ

Служба безпеки затримала у Харкові коригувальницю, яка знімала стратегічні об’єкти під виглядом «селфі»

Зазначається, що саме за її координатами влітку 2022 року росіяни здійснили ракетний удар по виробничих цехах місцевого заводу енергетичної галузі. Щоб скоригувати ворожу атаку, зрадниця сфотографувала себе на фоні промислового об’єкта з прив’язкою до місцевості й відправила фото.

При цьому жінка працювала на постраждалому підприємстві. Вона погодилася працювати на ФСБ під час поїздки до Москви ще до початку повномасштабного вторгнення рф.

Після початку вторгення на неї вийшов представник російської спецслужби і поставив завдання передавати йому геолокації українських захисників та критичної інфраструктури у місті.

Для комунікації між собою вони використовували популярний месенджер, а для конспірації жінка постійно змінювала мобільні телефони.

Щоб замаскувати підривну діяльність на користь фсб, жінка активно публікувала у соцмережах власні коментарі, в яких демонстративно критикувала військово-політичне керівництво рф.

Однак у результаті її затримали під час виконання ворожого розвідзавдання. Зараз вона перебуває під вартою.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Агент ФСБ шпигував за Силами оборони на північному кордоні Сумщини (фото)