У Херсоні росіяни розігнали мітинг, а у Новій Каховці спробували його організувати

В тимчасово окупованому Херсоні російські військові знову розігнали мирний мітинг. Про це повідомив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

Сьогодні мешканці міста зібралися біля кіноконцертного залу «Ювілейний», щоб вшанувати жертв російського вторгнення. Однак окупанти мітинг розігнали. Суспільне Херсон пише, що було чутно постріли.

«Кожен новий мітинг — це дуже великий ризик для кожного учасника і все одно люди виходять. Попри все. Херсонщина — це Україна!», — наголосив Соболевський.

При цьому 10 квітня окупанти спробували провести проросійський мітинг у Новій Каховці. Проте на ньому були присутні лише близько 50 людей, яких, за повідомленням очевидців, ще й централізовано привезли.
 

Нагадаємо, у Херсоні та містах області з перших днів окупації проводяться мітинги на підтримку України. Останнім часом окупанти їх розганяють із застосування зброї, а деяких мітингарів — затримують.

За словами мера Херсона Ігоря Колихаєва, російським військовим «злили» списки місцевих активістів та ветеранів АТО і тепер їх розшукують. У місті вже затримали близько 100 осіб.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У Херсоні окупанти вдерлися до квартири Каті Гандзюк та пограбували її