У Києві не підвищуватимуть швидкість до 80 км/год у весняно-літній період
Unsplash

У весняно-літній період 2026 року у Києві не запроваджуватимуть сезонне підвищення швидкісного режиму до 80 км/год на окремих ділянках доріг.

Таке рішення ухвалили після комплексного обстеження міської вулично-дорожньої мережі, повідомляє КМДА.

Фахівці перевірили стан визначених раніше ділянок з урахуванням чинної методики встановлення швидкісних обмежень. Під час оцінки врахували наявність смуг громадського транспорту, лівих поворотів, зон з обмеженою видимістю, а також статистику дорожньо-транспортних пригод за попередній рік.

Додатково зважали на заплановані ремонтні роботи, під час яких діятимуть тимчасові схеми організації руху.

У Департаменті транспортної інфраструктури КМДА зазначають, що рішення вплинули й наслідки складних погодних умов узимку, які погіршили стан дорожнього покриття.

Комунальні служби працюють над відновленням інфраструктури та забезпеченням стабільної роботи дорожньо-транспортного комплексу столиці.

Отже з 1 квітня до 1 листопада 2026 року в Києві діятиме стандартне обмеження швидкості — до 50 км/год відповідно до Правил дорожнього руху України.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У столичних електричках подорожчав проїзд: як можна зекономити