У Києві презентували новий гастропродукт Kyiv Pie, який має стати туристичним символом столиці. Kyiv Pie — це невеликий пиріг круглої форми на бездріжджовому тісті й з різними начинками. Наразі є з селерою, осетром та яловичим лівером, потім планують додати інші, зокрема солодкі.
Про це повідомила пресслужба КМДА.
Пиріг коштуватиме до 30 гривень. Купити його можна буде в кафе або на вуличних фудкортах.
Страву створювала команда кухарів. Завданням було придумати таку їжу, яка б була типово київською, поєднувала традиції та сучасні тренди, могла б подаватися в ресторанах та продаватися як стритфуд, а також підходила б веганам і вегетаріанцям.
Kyiv Pie — проєкт Управління туризму та промоцій КМДА, Всеукраїнської асоціації гастрономічного туризму та Асоціації шефкухарів України. Він — частина проєкту зі створення в Києві нових гастрономічних та кулінарних турів, який ініціювали в 2021 році.