У Києві та Закарпатській області СБУ викрила три схеми ухилення від мобілізації (фото)
СБУ

Служба безпеки викрила ще три схеми ухилення чоловіків від мобілізації у Києві та на Закарпатті.

Про це повідомили в СБУ.

Зловмисники пропонували військовозобов’язаним підроблені документи та уникнути призову шляхом нелегального перетину кордону. «Послуги» у залежності від терміновості коштували від $3 до 6 тис.

Співробітники СБУ своєчасно викрили оборудки і тим самим не допустили втечі від мобілізації сотні «ухилянтів».

У Києві правоохоронці виявили ще дві злочинні схеми. Одну з них організував голова ВЛК одного із районів столиці. Ділок за гроші робив військовозобов’язаним фейкові документи про зняття з військового обліку за станом здоров’я. Йому оголосили підозру за прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Ще одну схему у Києві організував очільник однієї із «благодійних» організацій. Він пропонував чоловікам виїхати за кордон під виглядом водія гуманітарних перевезень. Спільницю «волонтера» правоохоронці викрили ще у грудні 2022 року.

На Закарпатті втечу за кордон організував місцевий адвокат та власниця готелю, яка шукала охочих виїхати з України. Фігуранти пропонували приховано переправити чоловіків до країн Євросоюзу поза пунктами пропуску. Зловмисникам повідомили про підозру за перешкоджання законній діяльності ЗСУ та незаконне переправлення осіб через державний кордон.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

На Донеччині СБУ затримала російську агентку, яка скоригувала ворожий ракетний удар по школі