У Києві відкривають новий IT-університет. Його студенти створюватимуть стартапи та залучатимуть інвестиції 

В Києві з’явиться новий університет — SET University. Його заснували Сергій Токарєв, Founding Partner Roosh, разом з Київською школою економіки (КШЕ).

Презентація університету відбулася 7 грудня в Києві. 

Як розповідають засновники, підхід університету націлений на розвиток умінь, необхідних ІТ-підприємцям. 

Студенти розроблятимуть бізнес-плани, стартапи та працюватимуть з реальними кейсами ІТ-компаній. На базі університету створять венчурну студію, яка інвестуватиме у найуспішніші стартапи студентів.

«Моя глобальна мета — змінити мислення в українській технологічній галузі з аутсорсингового на продуктове, та створити нову економіку. Я хочу зробити так, щоб українські айтівці були не тільки чиїмись «руками», а й генерували власні ідеї та реалізовували їх», — зазначив Сергій Токарєв.

Серед дисциплін SET University розглядає штучний інтелект, науку про дані, кібербезпеку та інші.  

Викладачами студентів будуть топменеджери українських та іноземних ІТ-компаній.

 «Ми не хочемо створювати заклад, який вписувався б у стару освітню систему. Ми покажемо приклад, якими мають бути університети в ІТ і змінимо систему», — сказав Тимофій Милованов, президент КШЕ.

Засновники університету планують, що його випускники одразу після випуску зможуть знайти роботу в українських та іноземних ІТ-компаніях або заснувати власний успішний стартап.

Студенти зможуть оплачувати своє навчання відсотком від своєї зарплати в ІТ-компанії протягом кількох років після закінчення університету.

Перший набір студентів на бакалаврські та магістерські програми відбудеться у 2022 році.

Екс-міністр економіки Тимофій Милованов одружився (фото)