У київському Патріаршому соборі УГКЦ відкрили пункт вакцинації від коронавірусу
УНІАН

У Патріаршому соборі Воскресіння Христового Української греко-католицької церкви у Києві відкрили пункт щеплення від COVID-19.

Він працюватиме щоденно, повідомляють на сайті Патріаршого собору.

«Щоденно з 10-00 до 17-00 ви можете вакцинуватися від COVID-19 за адресою: вул. Микільсько-Слобідська, 5, Київ, Патріарший собор Воскресіння Христового УГКЦ», — йдеться у повідомленні.

Блаженніший Святослав, глава УГКЦ, під час недільного богослужіння в Патріаршому соборі зазначив, що такі ж пункти щеплення відкриють за потреби у греко-католицьких церквах в Україні та за кордоном, повідомляє Укрінформ.

«Є чотири правила, як справді можна послужити життю сьогодні. Перше — не боятися приймати вакцини, друге — носити маски, тримати соціальну дистанцію та мити руки. Ми отримали певне прохання від Міністерства охорони здоров'я — щоби так, як обіцяли колись на початку пандемії, відкрити наші храми і монастирі, щоби можна було там, де є потреба, організовувати центри вакцинації», — сказав Блаженніший.

Раніше Chas News повідомляв, що з 8 листопада, керівники державних органів та підприємств зобов’язані відсторонити від роботи невакцинованих працівників, які мали пройти щеплення проти коронавірусу.

Коста-Рика першою у світі обов’язково вакцинуватиме дітей від COVID-19