У літаку до Домінікани українці роздряпали обличчя і відгризли ніготь (фото 18+)
Pixabay

На борту літака компанії Azur Air, який прямував з Борисполя до Ла Романи (Домінікана), стався конфлікт між пасажирами. Внаслідок інциденту українці роздряпали обличчя і відгризли ніготь. 

Про це в Instagram розпопвів блогер Андрій Трушковський, який перебував у компанії постраждалої дівчини Юлії та її чоловіка Костянтина.

За його словами, конфлікт почався через те, що чоловік Юлії відкинув спинку свого крісла. Такі дії нібито не сподобалося подружній парі, яка сиділа позаду.

«Костя з Юлею спали. Дитина ззаду почала бити по сидінню Юлі, Костя попросив, щоб вона цього не робила. У наступний момент Костя встав і пішов в туалет, а коли повернувся, сів на своє крісло і відкинув його. Жінка (яка сиділа позаду — Прим. ред.) не Костю почала дубасити, а Юлю, яка спала, і х**рити її в крісло. Потім роздряпала їй обличчя, погризла руку і відкусила ніготь», — розповів Трушковський.

Instagram / trushkovskiy

Після цього бортпровідники пересадили подружжя, написали заяву і викликали поліцію. Однак це не допомогло вирішити ситуацію, каже блогер.

«Ні в аеропорту, ні в готелі лікар не допоміг. В одному госпіталі, на жаль, нам не допомогли. У другому госпіталі нам сказали: «Оскільки вам страховка відмовила — це сталося в повітряному просторі і пошкодження від третіх осіб не покривається страховкою — тоді ви повинні подавати в суд і щоб вони компенсували це все», — зазначив Трушковський.

Instagram / trushkovskiy

Чоловік поскаржився, що в Домінікані дівчині не змогли надати кваліфіковану допомогу. Лише консультація лікаря, за його словами, коштувала півтори тисячі доларів.

«Мій близький друг запропонував відіслати їх в Мексику щоб їм там допомогли кваліфіковані фахівці, тому що немає жодного квитка з Домінікани до Києва раніше, ніж наш виліт», — розповів блогер.

Instagram / trushkovskiy

«Постраждала просто ні в чому не винна найдобріша душа. А ось ці тварюки в сусідньому готелі відпочивають. Ми підемо через суд і доб'ємося щоб вони компенсували абсолютно все», — підсумував Трушковський.