У Лукашенка заявили, що Україна планує атакувати Білорусь: у МЗС відповіли

Білоруське МЗС викликало українського посла Ігоря Кизима та вручило йому дипломатичну ноту. У відомстві заявили, що Україна нібито готується атакувати територію білорусі.

В українському Міністерстві закордонних справ назвали це провокацією.

«Ця інформація не відповідає дійсності. Ми категорично відкидаємо чергові інсинуації білоруського режиму. Не виключаємо, що вручення дипломатичної ноти може бути частиною плану російської федерації із здійснення провокації та подальшого звинувачення України», — йдеться в повідомленні.

У МЗС закликали білоруську владу перестати виконувати забаганки кремля та припинити підтримувати рф у війні проти України.

Раніше Лукашенко визнав участь Білорусі у війні проти України. Він зазначив, що участь його країни нібито полягає «у тому, щоб не допустити поширення цього конфлікту на територію Білорусі», а також «не допустити завдання удару по Білорусі під прикриттям спеціальної військової операції з боку Польщі, Литви та Латвії».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Лукашенко запевнив, що мобілізації в Білорусі не буде