У Львові покарають працівників ТЦК, які хотіли заштовхати цивільного в авто

Обласний військкомат Львова пообіцяв притягнути до відповідальності співробітників, які намагалися силоміць посадити цивільного в автівку.

Про це повідомили в обласному територіальному центрі комплектування та соцпідтримки (ТЦК та СП).

10 листопада у мережі з’явилось відео, де працівники військкомату намагаються посадити чоловіка у бус посеред вулиці. Видно, що очевидці намагалися перешкоджати військовим, а також, що автівка працівників військкомату перегородила дорогу.

Також на одному з відео видано, як до дівчини, яка фільмувала інцидент підійшов військовий, який, ймовірно, вимагав припинити знімати.

У військкоматі зазначили, що за цим фактом провели службову перевірку та визначили посадовців, які будуть притягненні до відповідальності. Водночас, у ТЦК не уточнюють, яке покарання чекає на винних співробітників.

«Звертаємо Вашу увагу, щодо оповіщення громадян залучаються військовослужбовці, які переведенні з бойових бригад за станом здоров’я обмежено придатні», — заявили у військкоматі.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити

У Житомирському військкоматі прокоментували побиття їхнього співробітника