У Маріуполі росіяни зруйнували всю інфраструктуру громадського транспорту

У Маріуполі знищена вся інфраструктура громадського транспорту, близько 90% не підлягає ремонту.

Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

Російські окупанти знищили майже весь транспорт, який було закуплено за останні п‘ять років. Пошкоджено 259 автобусів, тролейбусів та трамваїв, а близько 90% повністю знищені та не підлягають оновленню. Більш-менш вцілілий транспорт загарбники намагаються відремонтувати та відправляють його до Донецьку.

Крім того, зруйновано понад 50 км тролейбусної та трамвайної контактної мережі —  95%  від усієї протяжності. Для відновлення всієї інфраструктури громадського транспорту необхідно 2-3 роки активної роботи та мільйонні інвестиції.

«Лише за п‘ять років нам вдалося побудувати сучасну транспортну модель. Закупили комфортабельні автобуси та тролейбуси, запустили нові маршрути. Вже почали ремонт депо, яке мало стати кращим в Україні. Маріупольці нарешті отримали у рідному місті європейський рівень сервісу. Росіяни все це цинічно знищили. Тепер вони ще й вивозять вцілілий транспорт до Донецька. А маріупольцям дають застарілі автобуси. Таке їх "визволення", яке грунтується на руйнації та знущанні з жителів», — зазначив мер міста Вадим Бойченко.

Окупанти поширюють фейки, щоб змусити маріупольців повернутися до міста — Андрющенко