У Мелітополі росіяни планують стріляти в людей 9 травня, аби звинуватити ЗСУ — мер

За даними мера Мелітополя Івана Федорова, російські окупанти готують провокації під час святкувань 9 Травня в місті з розстрілом людей, аби звинуватити українську армію.

Про це він повідомив на своєму Facebook.

«По інформації силових структур, Збройних сил України, вони (російські окупанти — Прим. Ред.) планують стріляти в мирних громадян, вони планують розганяти протестувальників, розганяти мітингувальників і зробити все для того, щоби спровокувати хаос і паніку під час святкування 9 Травня. А потім звинуватити ЗСУ й зробити тим самим провокації. Наша задача цього не допустити», — написав мер.

Федоров наголосив, що на всій території Запорізької області оголошено комендантську годину з вечора 8 травня до ранку 10 травня. Він також закликав мелітопольців не виходити на вулиці у День Перемоги і не долучатися до провокацій російських окупантів. 

За даними Федорова, колаборанти намагаються силоміць притягнути дітей мешканців Мелітополя до урочистих святкувань через батьківські комітети в школах.

Також мер міста закликав не оплачувати комунальні послуги на рахунки окупантів і не нести готівку в касу захопленого відділення «Ощадбанку», бо ці гроші просто вкрадуть.

Раніше повідомлялось, що 9 травня у багатьох окупованих росіянами містах пройдуть мирні мітинги українських громад.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Що чекати від путіна 9 травня? Він хотів у цей день оголосити про перемогу над Україною. Втім, все пішло не так