Силам оборони вдалося просунутися на Мелітопольському, Бердянському та Бахмутському напрямках.
Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.
Так, на півдні українські захисники мають успіх на напрямку Рівнопіль — Володине, зараз вони закріплюються на відвойованих рубежах та завдають значних втрати росіянам. Також окупантів продовжують нищити на Запорізькому та Мелітопольському напрямках. На Бердянському напрямку є просування на 1300 м.
На Бахмутському напрямку Сили оборони перехопили оперативну ініціативу. Водночас там тривають найгарячіші бої, ворог перекинув туди багато резервів, аби утримати зайняті позиції. У напрямку Кліщіївка просунулись на 1200 м. У напрямку Курдюмівки — на 1500 м.
«Боротьба триває на флангах міста. Наші мають успіх. Зараз закріплюються на звільнених рубежах», — розповіла Маляр.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.