У Міноборони відреагували на інформацію про «звільнені вулиці Херсона»

У Міністерстві оборони відреагували на поширення в соцмережах інформації про успіхи ЗСУ в окупованому Херсоні, які напередодні поширювали колишні депутати.

Ганна Маляр, заступниця міністра оборони заявила, що поширення такої інформації шкодить Збройним силам.

«Навіть якщо у вас є свої джерела інформації на фронті, не треба писати у соцмережах деталі військових операцій ЗСУ. Тим більше, що джерела на тактичному рівні не володіють всією ситуацією в цілому, бо мають уяву лише про фрагмент [...]. І цим шкодять ЗСУ. Інформація про звільнення або втрату населеного пункту, надана до завершення операції, вважається некоректною», — написала Маляр.

Вона додала, що в умовах воєнного часу інформація свідомо подається із запізненням, що обумовлено військовою доцільністю.

Напередодні Віталій Купрій, колишній депутат Верховної Ради з посиланням на власні джерела повідомляв, що українські військові зайняли чотири вулиці Херсона. Інший екснардеп Ігор Мосейчук написав у Telegram, що у Херсоні слід чекати «хороших новин».

Раніше повідомлялося, що у Херсоні розстріляли трьох окупантів у ресторані.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У Міноборони пояснили, чому «стримано» повідомляють про успіхи ЗСУ на півдні України