404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
У Міноборони заявили, що амбіції Бутусова перевищують його компетенції. Тому йому відмовили у працевлаштуванні
Facebook Юрія Бутусова

У Міністерстві оборони заявили, що кадрові служби поспілкувалися з журналістом Юрієм Бутусовим. Проте вони не знайшли вакансій українського медійника, зазначили у відомстві. У Міноборони додали, що амбіції Бутусова перевищують його компетенції.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

«За результатами розмови з шановним журналістом сьогодні, кадрові служби змушені повідомити про відсутність вакансій, відповідних рівню його амбіцій, котрі наразі перевищують його рівень необхідних компетенцій», — йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадали, що на посади в Міноборони призначають відповідно до законів України і цю процедуру неможливо переглянути.

«Порядок призначення на посади не передбачає винятків ані для людей, які вважають, що міністр оборони може призначати «міністра оборони», ані для авторів чудесних «програм», в яких поради космічного масштабу межують з космічного масштабу некомпетентністю, ані для людей з «комплексом Наполеона», — зазначили у міністерстві.

 

‼️Щира ідея долучити Юрий Бутусов до роботи у межах Міністерства оборони не передбачала пропозиції йому посади...

Posted by Міністерство оборони України on Thursday, December 10, 2020

Бутусов перед співбесідою заявив, що він хоче зустрітися з міністром оборони, забезпечити присутність ЗМІ, щоб ті були «гарантами серйозності намірів Андрія Тарана надати мені керівну посаду в Міноборони». При цьому журналіст планував вести пряму трансляцію співбесіди у Facebook.

 

Министр обороны Андрей Таран предложил мне выбрать "министерскую позицию", но вместо приглашения на собеседование к...

Posted by Юрий Бутусов on Wednesday, December 9, 2020

Медійник очікував отримати посаду заступника міністрів і доступ до справи «вагнерівців».

У бюджеті на 2021 рік було зменшено суму фінансування безпеки й оборони, але Разумков обіцяє віднайти на них кошти