У Москві проведуть голосування щодо доцільності святкування Нового року

У Москві вирішили провести голосування серед місцевих жителів щодо доцільності прикрашання міста до Нового року. Про це заявив мер Сергій Собянін.

Відзначимо, що після оголошення мобілізації в рф кілька регіонів з метою економії коштів скасували новорічні заходи, зокрема Санкт-Петербург. У Москві тоді рішення не прийняли.

Тепер мер вирішив винести це питання на голосування. При цьому сам він підтримав прикрашання міста.

«Впевнений, що не треба закуповувати нові новорічні конструкції, але у цілому місто має бути прикрашеним та привітним», — заявив він.

Свою позицію у дусі російської пропаганди пояснив прикладом Другої світової, коли під час битви за Москву у російській столиці провели святкові новорічні заходи, а також закликав не «солідаризуватися» з Європою, яка «через власну безумну санкційну війну занурилася у темряву».

У результаті Собянін запропонував присвятити святкування Нового Року та Різдва солдатам окупаційних військ та направити на їх підтримку гроші, зароблені на новорічних заходах.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

За добу петиція проти встановлення новорічної ялинки у Києві зібрала понад 6 тис. голосів