У невизнаному Придністров'ї оголосили воєнні збори — розвідка

Невизнана «Придністровська молдавська республіка» посилює свою армію.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МОУ. 

«У листі «Міністерства оборони Придністровської молдавської республіки (ПМР)» до голів місцевих адміністрацій розкривається інформація щодо проведення призову громадян на «спеціальні збори». Зазначається, що мета зборів — «забезпечення 100% укомплектованості особистого складу Миротворчого контингенту Придністровської молдавської республіки, а також забезпечення зайнятістю працездатного населення республіки», — йдеться у повідомленні.

Брати участь у зборах можуть чоловіки до 55 років, яким гарантується «грошове і речове забезпечення, проживання і харчування».

Грошове забезпечення непрацюючих громадян обіцяють від 2800 «рублів ПМР». Самі збори триватимуть 90 днів.

Попри формальну добровільність участі у зборах, є інформація, що призов носитиме примусовий характер.

Лист датовано 21 квітня. Тобто, до початку останніх російських провокацій на території «ПМР». Це нагадує події в так званих «ЛНР/ДНР» напередодні повномасштабного російського вторгнення в Україну.

26 квітня у «Придністров'ї» прогриміли два вибухи, через що там запровадили «червоний рівень терористичної небезпеки». РосЗМІ зазначають, що «голова Придністров'я» провів «засідання Радбезу», де й було ухвалено це рішення.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Нові провокації у Придністров'ї: росія розсилає фейкові СМС з попередженням про обстріли ЗСУ