У Нідерландах почалося «полювання за скарбами» часів Другої світової війни

У Нідерландах почалося «полювання за скарбами» після того, як місцевий архів опублікував стару нацистську мапу. На ній німецькі солдати під час Другої світової війни позначили місце, де заховали крадені коштовності.

Про це пише Reuters.

Групи різних дослідників та шукачів із металодетекторами почали прочісувати поля поблизу села Оммерен на сході Нідерландів.

На нацистській мапі було вказано місце, де німецькі солдати нібито сховали чотири великі ящики з діамантами, золотом, сріблом та іншими коштовностями у 1944 році після того, як пограбували місцевий банк.

Архів отримав мапу від німецького солдата після завершення війни. Оприлюднили її лише зараз, тому що минуло 75 років, протягом яких документ міг лишатися конфіденційним.

Проте існування скарбів досі не підтверджено, хоча у архіві вважають цю мапу автентичною. Попри це, спроби знайти скарби досі не увінчалися успіхом. Можливо, їх забрали ще у часи Другої світової або після неї.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Це наче скарб». Британка знайшла на березі моря пляшку із запискою з Канади, яка подолала близько 4800 км