У Німеччині група інтелектуалів закликала уряд примусити Україну до капітуляції

Низка німецьких колишніх політиків, інтелектуалів та лідерів думок оприлюднили відкрите звернення до уряду Німеччини, зміст якого полягає, по суті, в примушенні України у капітуляції.

Текст листа опублікований на сторінках Berliner Zeitung.

Видання зазначає, що це звернення, стало реакцією на більш поширені вимоги ЗМІ та громадськості щодо захисту України та надання Києву важкого озброєння. Натомість, його автори вимагають протилежного і мають на меті посилити чинну позицію уряду Олафа Шольца.

Сам лист ґрунтується на тезах, що часто лунають від представників держави-агресора.

Автори звернення вважають, що постачаючи зброю в Україну, Німеччина та інші країни НАТО «де-факто зробили себе стороною війни», а агресія проти України є «полем битви між НАТО і Росією за безпековий порядок в Європі». Вони також вважають, що існує потреба задовільнити «законних інтересів безпеки Росії».

Головна ідея листа — Україна все одно програє, тому її треба примусити капітулювати.

В цьому листі вони закликають німецький уряд, країни ЄС та НАТО припинити постачання зброї українським військам та заохочувати українську владу припинити військовий опір.

«Незважаючи на повідомлення про успіхи української армії, вона значно поступається російській і має мало шансів виграти цю війну. Ціною тривалого військового опору, незалежно від результату, буде більше зруйнованих міст і більше втрат серед українського населення», — вважають автори і закликають «допомогти» Україні проти її волі.

20 квітня повідомлялося, що Німеччина викреслила зі списку зброї для України все важке озброєння, яке мала надати.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Перед нападом росії на Україну Шольц пропонував Зеленському відмовитись від вступу до НАТО — WSJ