Росія не зможе знову стати членом Великої сімки (G7), як це запропонував президент США Дональд Трамп.
Про це в інтерв'ю Reuters заявив міністр фінансів Німеччини Йорг Кукіс.
«Засудження «Групою семи» агресивної війни росії є дуже чітким, особливо в третю річницю жорстокої атаки», — сказав він та додав, що пропозиція Трампа не отримає необхідної одностайності.
Кукіс сказав, що G7 могла б обговорити давні пропозиції щодо використання $300 млрд російських активів, заморожених у Європі, для відновлення України, «але, ймовірно, поки зарано про це говорити».
Міністр фінансів поїде у вівторок, 25 лютого, до Кейптауна на зустріч міністрів фінансів G20, а міністр фінансів США Скотт Бессент не відвідає захід через «конфлікт із розкладом». Основною темою зустрічей стане поточний стан світової економіки.
«Нам справді потрібно знову стати на шлях економічного зростання. Німеччина має багато домашніх завдань», — сказав Кукіс.
Міністр додав, що торгової війни між США та ЄС можна уникнути, адже обидві сторони готові вести переговори.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.