У Німеччині загорівся притулок для біженців з України: загинула дитина

Зранку 4 червня у Німеччині спалахнула пожежа у будинку, де проживають шукачі притулку з України. Десять людей постраждали, загинула одна дитина.

Трагедію у притулку підтвердив український посол в Німеччині Олексій Макєєв, а деталі розповіло агентство Deutshe Welle.

Пожежа спалахнула біля 5 ранку у місті Апольда, у східній землі Тюрінгія. Очевидці розповіли, що полум'я сягало кількох метрів.

В поліції поки не знають причину пожежі, але стверджують, що кримінальне розслідування ведеться «повним ходом».

пожежа паольда німеччина притулок

За офіційними даними, після пожежі безвісти зник 9-річний хлопчик з України, а в будівлі знайшли неідентифіковане тіло дитини. Влада стверджує, що знадобиться судово-медична експертиза, щоб визначити, чи знайдене тіло належить зниклому хлопчику.

Ще 10 людей отримали поранення. Їх госпіталізували. Деякі з них постраждали від отруєння димом, а в однієї людини зламана нога.

Пожежа у притулку у місті Апольда

Усього у притулку було зареєстровано 245 людей. Їх перевели до іншого центру приймання біженців у сусідньому Гермсдорфі.

Посол України написав, що консули з самого ранку на контакті з громадянами України, які проживають у тому регіоні, а також з німецькими правоохоронними органами.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У яких країнах українці найчастіше отримують статус тимчасового захисту: дані Євростату