У Польщі заявили про втручання росії у президентські вибори

Віцепрем'єр і міністр цифровізації Польщі Кшиштоф Гавковський заявив, що країна стикається з безпрецедентною спробою втручання кремля у президентські вибори.

Про це пише Reuters.

Влада Польщі стверджує, що допомога Україні зробила її мішенню для російських кібератак і кампаній дезінформації. 

«Під час нинішніх президентських виборів у Польщі ми маємо справу з безпрецедентною спробою втручання у виборчий процес з боку росії», — заявив Гавковський.

Той каже, що це відбувається «шляхом поширення дезінформації в поєднанні з гібридними атаками на критичну інфраструктуру Польщі з метою паралізувати нормальне функціонування держави».

Атаки, за словами міністра, були спрямовані на водоканали, теплоелектроцентралі, об’єкти енергопостачання та органи державної адміністрації. Рівень російської кіберзагрози в Польщі більш ніж подвоївся порівняно з минулим роком.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Фрідріха Мерца не обрали новим канцлером Німеччини, йому не вистачило голосів: що далі