404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
У радника Путіна знайшли віллу за €15 млн на Карибах
Новая газета

Радник президента Росії Володимира Путіна Валентин Юмашев і його дружина Тетяна Юмашева купили віллу на острові в Карибському морі за 15 млн євро.

Про це йдеться в розслідуванні Transparency International Russia.

«У 2020 році, за даними французького комерційного реєстру, Юмашеви стали власниками компанії CDA, зареєстрованої на Сен-Бартельмі, в окрузі Анс-де-Кайе. У довіреності, оформленій на юриста при реєстрації, вказано, що компанія створена «для придбання об'єктів нерухомості», — йдеться у повідомленні.

У виписці з договору купівлі-продажу йдеться про об'єкт площею 2,5 тис. кв. м. Вілла Юмашевих знаходиться на високому крутому пагорбі у 160 м від берега океану. Всередині є шість спалень, вісім ванних кімнат, спортзал, масажний кабінет, великий басейн і джакузі на терасі.

Договір про купівлю підписав Юмашев як представник компанії CDA. Купівлю заміського будинку він підтвердив в інтерв’ю «Важливим історіям». За його словами, основна сума грошей — це «кредит, взятий в одному з російських банків, плюс зароблені гроші, з яких були заплачені всі податки».   

Юмашев додав, що йому належать 1,6% акцій групи En+. Він там «працював з моменту створення групи, і отримав ці акції в якості винагороди».

У 1997-1998 роках Валентин Юмашев очолював адміністрацію президента РФ Бориса Єльцина. З 1998 року він працював радником президента Росії Володимира Путіна на громадських засадах. Тетяна Юмашева в 1996-1999 роках була ж радником свого батька.

У 2010 році Тетяна Юмашева заявляла, що «будь-яка людина, яка знайде будь-яке майно у будь-якій точці світу, яке нібито належить мені, може забрати його собі».

Напередодні російські пропагандисти заявили, що розслідування про «палац Путіна» спонсорували США. 

Chas News повідомляв, що «президент» Білорусі розповів про свій «палац». 

«Як в СРСР. Хай вони йдуть на…». Через відео про «палац Путіна» звільнився заступник головного редактора Mash