У рф скасовують відправку нових військових підрозділів до України — розвідка

Військові частини рф скасовують відправку підрозділів в Україну через масові відмови особового складу брати участь у війні.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

«Військовослужбовців 5 окремої танкової бригади 36 армії (Улан-Уде), які пишуть рапорти на звільнення через відмову продовжувати участь в бойових діях в Україні, звільняють зі служби без урахування будь-яких пільг (вислуга років – рік за три, статус ветерана тощо). Особовому складу бригади, який перебуває в Україні, надають відпустки виключно за сімейними обставинами (смерть близьких родичів)», — йдеться в повідомленні.

Водночас у підрозділах рф, які перебувають в Україні, спостерігається катастрофічна нестача особового складу.

Окупанти «вирішили проблему» суттєвим скороченням часу на реабілітацію російських військових після поранень та контузій. Пораненим в шпиталях цілеспрямовано спрощують діагнози, не проводять операції та пропонують повернутись на війну.

«Відомий випадок, коли після розриву барабанної перетинки вуха та контузії, військовослужбовця за 3 дні виписали із шпиталю. Офіційний діагноз — «отит». Надано рекомендацію не застуджувати вухо. При цьому, відмовлено в операційному втручанні», — зазначають у розвідці.

Зараз окупанти намагаються посилити своє угруповання на Херсонщині за рахунок «наявних резервів».

Туди планують передислокувати чотири батальйони так званих «кадирівців», але й ці підрозділи недоукомплектовані. Особовий склад таких підрозділів — найманці з найбідніших регіонів рф, а не чеченці.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Росіяни відключили мобільний інтернет на Луганщині для «підвищення обороноздатності» — Гайдай