У росії буде бунт, який призведе до зміни режиму — ГУР

У росії зміниться режим внаслідок бунту населення. І це буде саме бунт, а не осмислений протест, оскільки країна-агресор не має громадянського суспільства.

Про це в ефірі телемарафону повідомив Андрій Юсов, представник Головного управління розвідки Міноборони.

«Всі сценарії (глави Кремля Володимира Путіна — Прим.Ред.) лягають на підготовлений ґрунт. Це народ, який сотні років жив у рабстві, там інституційно немає ані демократичних практик, ані досвіду спротиву», — каже Юсов.

Він зазначив, що на якомусь етапі в рф ціни на нафту дозволили прогодувати населення, для багатьох цього виявилося достатньо, а решту або видавили з країни, або посадили до в'язниць.

«Але бунт все одно буде. Це питання часу... Якби це було громадянське суспільство, то це був би не бунт, а осмислений протест, яким був в Україні Майдан — з цінностями, з конкретними вимогами й розумінням для чого. Оскільки суспільства там немає, то це буде не протест, а бунт, який зрештою так чи інакше закінчиться зміною режиму та переформатуванням у самій Російській Федерації», — прогнозує Юсов.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Чи закінчиться війна в Україні у 2023 році: прогнози та умови