У суботу, 2 серпня на території Волгоградської області вийшов з ладу магістральний газогін «Центральна Азія — Центр» із системи газопроводів, що належить «Газпрому» і транспортує природний газ з Туркменістану через Узбекистан і Казахстан до росії.
Про це «Бабелю» повідомили джерела.
Після повідомлень про гуркіт на ділянці магістрального газогону російські екстрені служби виїхали на місце події.
За словами місцевих, у районі села Динамівське Нехаївського району перебувають правоохоронні органи та ремонтні бригади для ліквідації наслідків вибуху.
Ця магістраль забезпечує енергією низку військових обʼєктів: Демихівський машинобудівний завод, літакобудівельну компанію «МіГ», завод з виготовлення набоїв «Магнум-к» та інші.
Транспортування газу цим газогоном зупинили на невизначений термін.
Цього ж дня дрони СБУ поцілили по аеродрому і військовому заводу на території росії. Також Сили оборони поцілили по кількох нафтопереробних заводах.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.