У росії придумали нову схему із заманювання на фронт «добровольців» (відео)

Рекрутингові компанії рф почали шукати «добровольців» для армії окупантів, запрошуючи чоловіків на роботи з «відновлення» захоплених територій на сході України.

Росіянам пропонують непогані гроші за нібито розбирання завалів або вантаження гуманітарної допомоги, повідомляє СБУ.

Полонений окупант розповів, що насправді відбувається із тими, хто погоджується на таку схему. Чоловіки стають «гарматним м’ясом» у складі збройних формувань псевдоутворень «ЛНР/ДНР» або зіштовхуються із погрозами розстрілу.

 
росія придумала нову схему постачання гарматного м’яса на передову: наймають чоловіків на «гуманітарну» роботу

росія придумала нову схему постачання гарматного м’яса на передову: наймають чоловіків на «гуманітарну» роботу Рекрутингові компанії рф зараз масово шукають «добровольців» для армії. Не вимагають ані фізичної підготовки, ані воєнного фаху. Зате пропонують непогані зарплати на «відновленні» окупованих територій на сході України – розбирати руїни будівель, які знищила російська армія, чи вантажити гуманітарну допомогу. Про це слідчим СБУ розповів полонений загарбник, який приїхав за контрактом нібито у якості «різноробочого». Але, за його словами, вибір у таких контрактників невеликий: послужити «гарматним м’ясом» у складі незаконних збройних формувань «ЛНР/ДНР» або бути розстріляними за відмову. Зокрема, цей уродженець удмуртії підписав контракт із зс рф на 2 місяці через фінансові труднощі. На розчистці території школи він працював лише перший тиждень. А потім разом із іншими 32 «колегами» його відправили в Золоте у підпорядкування терористичного угрупування так званої «ЛНР». Як зізнається полонений, решта «добровольців» відмовилися: «В первый же день, как мы сюда приехали, нас отказалось 82 человека, потом на следующий день сколько – не знаю. Очень много отказников». У тих, хто виконав наказ, усе склалося не найкращим чином: «С этих 32 человек: 7 попало в плен, 6 ушло обратно, остальные 200-ые. Я сам получил ранение». Зрештою, кудись повтікали навіть російські командири: «Нае#ывает наших пацанов командование. Задачи не поставили, все куда-то делись… Непонятно, кто куда, попрятались. У нас вообще оставался один взводный. В пунктах сборов было много начальства, а когда сюда подъехали, остался один взводный». Наразі з цим полоненим продовжують працювати слідчі та контррозвідники СБУ. #СБУ #ЗупинимоОкупантів #stoprussia

Posted by Служба безпеки України on Tuesday, June 14, 2022

Захоплений українцями полонений є уродженцем Удмуртії, який підписав контракт із зс рф на два місяці. Перший тиждень в Україні він розчищав територію школи, але потім разом із 32-ма «колегами» вирушив у Золоте в підпорядкування так званої «ЛНР».

З них лише семеро осіб потрапили в полон, а шість змогли втекти. Решта загинули.

Раніше радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів заявив, що росія почала забирати на війну солдатів, які зрадили Україну під час анексії Криму.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Лише один із десяти окупантів готовий іти у прямий бій із ЗСУ — перехоплення СБУ