У росії відібрали чемпіонат світу зі спортивної стрільби

Росію позбавили права на проведення чемпіонату світу зі спортивної стрільби у 2023 році. Про це повідомляє пресслужба Міжнародної федерації спортивної стрільби (ISSF).

Виконавчий комітет організації прийняв рішення про перенесення світової першості до Баку (столиця Азербайджану).

В ISSF не назвали конкретної причини зміни місця проведення турніру, однак у березні організації відсторонили російських та білоруських спортсменів від участі у змаганнях через вторгнення в Україну.

Спочатку планувалося, що чемпіонат світу пройде у серпні 2022 року в Ігнатово (Московська область) в комплексі, який належить російського мільярдеру та президенту ISSF Володимиру Лісіну. Однак у червні 2021 року організація перенесла турнір на два роки. Тоді причиною стало рішення Всесвітнього антидопіногого агентства про дворічну заборону на виступи російських спортсменів під прапором рф.

Тепер чемпіонат має пройти у серпні 2023 року у Баку. На ньому розіграють ліцензії на участь в Олімпійських іграх у Парижі 20224 року.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

ЗСУ ліквідували «чемпіона танкового біатлону» рф, якого відправили на війну в Україну