У російській Костромі солдат підпалив нічний клуб: загинули 15 осіб (відео)

В ніч на 5 жовтня у російській Костромі спалахнула масштабна пожежа у нічному клубі «Полігон», внаслідок якої загинули 15 осіб.

Про це пише Медуза.

Пожежники боролися з вогнем п'ять годин. З будівлі евакуювали близько 250 людей, однак 15 осіб загинули і ще близько 60 звернулися за медичною допомогою.

При цьому під час пожежі чотири з семи евакуаційних виходів виявилися закритими. Одні з дверей виламав відвідувач, а інші — рятувальники, щоби люди змогли вийти.

клуб полігон кострома пожежа

За даними росЗМІ, пожежу спричинив 23-річний військовий Станівслав Іонкін. Під час сварки він вистрелив з ракетниці чи сигнального пістолету, після чого заклад швидко охопив вогонь

Baza пише, що Іонкін воював в Україну у складі окупаційних військ. 22 серпня він отримав поранення внаслідок обстрілу. Спочатку його відправили до шпиталю в Астраханській області, а згодом він повернувся до Костроми.

На початку листопада Іонкін відправився до військової частини для проходження медкомісії. За кілька годин до пожежі він говорив по телефону з рідними і розповідав, що з ним усе добре.

Станіслав Іонкін пожежа в Костромі

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

На полігоні під Бєлгородом внаслідок стрілянини загинули 11 «добровольців»