У розвідці розповіли, скільки військових росія зосередила в Україні

Росія зосередила на окупованих українських територіях понад 420 тис. своїх військових.

Про це розповів представник Головного управління розвідки Вадим Скібіцький на зустрічі «Ялтинської європейської стратегії» (YES).

«Рф зосередила на наших тимчасово окупованих територіях та на Кримському півострові понад 420 тисяч військовослужбовців. Це, якщо не брати до уваги Росгвардію, інші структури, спеціальні підрозділи, силові структури рф, які забезпечують окупаційну владу на наших територіях», — розповів Скібіцький.

Він додав, що за час повномасштабної війни росіянам так і не вдалося досягти стратегічної мети й окупувати всі території України. Так, загарбники докладають зусиль, аби захопити принаймні Луганську та Донецьку області.

«І саме зараз, на сьогоднішній день, найбільш активні бойові дії рф проводить, по суті, на двох напрямках — Куп'янськ-Лиман, і це Мар'їнка-Донецьк, для того, щоб виконати бодай якесь завдання та повністю вийти на адміністративні кордони Луганської та Донецької області», — сказав Скібіцький.

За даними Генштабу ЗСУ, загалом з початку вторгнення окупанти втратили понад 268 тис. своїх військовослужбовців.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Карта бойових дій в Україні станом на 10 вересня 2023 року