404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
У Сальвадорі в садку експоліцейського знайшли вісім тіл

У Сальвадорі в садку колишнього поліцейського Уго Ернесто Осоріо Чавеса знайшли тіла щонайменше восьми осіб.

Про це повідомляє BBC.

Цього місяца 51-річного Уга Ернеста Осоріо Чавеса затримали в місті Чалчуапа за вбивство 57-річної жінки та її 26-річної дочки. Він зізнався у вбивстві. Бригади судово-медичних експертів обшукали його будинок приблизно за 78 км від столиці країни Сан-Сальвадора. Вони виявили як мінімум сім ям з тілами.

Прокурор Макс Муньос заявив, що з однієї з могил вилучили вісім тіл. Для встановлення особи жертв проведуть тести ДНК. Правоохоронці припускають, що у могилах може бути більше тіл. Більшість з них належать жінкам або дівчатам. На ексгумацію всіх тіл може піти місяць.

Поліція вважає, що це відкриття розкриває таємну мережу вбивць, що діє більше десяти років. Ще 10 осіб звинувачили у вбивстві дев'яти жінок в імовірно пов'язаних вбивствах, а також в чотирьох інших вбивствах жертв, тіла яких виявили в тому ж будинку.

Осоріо відсторонили від служби 15 років тому, адже його визнали винним в зґвалтуванні жінки, а також у незаконному сексі з неповнолітньою. За ці злочини його засудили до п'яти років позбавлення волі.

У Сальвадорі один з найвищих показників вбивств жінок або дівчат в Латинській Америці за ознакою статі, пише ЗМІ.

У Києві силовики розкрили вбивство з розчленуванням