404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
G20 віртуально обговорить у Саудівській Аравії швидке та стійке відновлення глобальної економіки
The Straits Times

Міністри фінансів G20 та керівники центральних банків візьмуть участь в онлайн-зустрічі в середу під головуванням Саудівської Республіки.

Чиновники обговорять глобальний економічний розвиток, а також можливі негативні ризики та політичні заходи щодо захисту економіки від них, повідомляє Reuters.

Вони також обговорять оновлення Плану дій G20, узгодженого в квітні, який має підтримати світову економіку під час пандемії COVID-19.

Зустріч відбуватиметься під спільним головуванням Мухаммеда Аль-Джадаана, міністра фінансів Саудівської Аравії, та Ахмеда Аль-Холайя, голови Валютного управління Саудівської Аравії.

Міністри фінансів G20 та директори центральних банків будуть обговорювати, як підтримати швидке, стійке відновлення глобальної економіки, повідомило Arab News із посиданням на саудівське державне інформаційне агентство SPA.

На зустрічі також будуть обговорений прогрес, досягнутий в рамках ініціативи G20 щодо призупинення виплат з обслуговування боргу, та пропозиція продовжити його до 2021 року.

Нагадаємо, що, організувавши Саміт лідерів G20, керівники королівства сподіваються зміцнити своє міжнародне становище.

Саудівську Аравію, найбільшого світового експортера нафти і провідного союзника США, жорстко критикує світова спільнота за порушення прав людини. Причиною падіння іміджу країни є вбивство в 2018 році журналіста Джамаля Хашоггі та війна в Ємені.

Велика двадцятка, або G-20 (формальніше — Група Двадцяти Міністрів Фінансів та Керівників Центральних Банків) є групою міністрів фінансів та керівників центральних банків 20 економік: 19 з найбільших економік світу та Європейського Союзу. Загалом, економіки G-20 становлять 90% світового ВНП, 80% світової торгівлі (включаючи внутрішню торгівлю у ЄС) та дві третини населення світу.

Основна форма діяльності G20 — щорічні зустрічі на рівні міністрів фінансів і голів центробанків. Зустрічі проходять в країні, яка є головою групи.

Країна-голова G20 міняється щорічно за принципом ротації. При цьому щороку країни, що головують, повинні бути з різних регіонів.

 

Саудівська Аравія в листопаді проведе віртуальний саміт G20