У Сєвєродонецьку і Лисичанську чоловіків обманом мобілізують до армії рф — Гайдай

Окупантам все ж не вдається вийти на межу Луганської області і щоб завершити виконання хоча б якогось завдання ворог проводить «ротацію», примусово залучаючи місцевих до своїх військ. 

Про це у Telegram повідомив Сергій Гайдай, очільник Луганської ОВА.

Таким чином, за рахунок сєвєродончан і лисичан намагаються подолати спротив українських бійців.

«Проводять ротацію, залучаючи місцевих. Як це відбувається? Чоловіка запрошують на роботу, наприклад, до водоканалу, а через кілька днів він замість перших грошей отримує повістку. Його викликає «нова батьківщина», — йдеться у повідомленні.

Гайдай зазначив, що очікується чергове підсилення з боку військ загарбників.

«Воювати на рівних умовах вони не в змозі, п’ятикратну перевагу використати теж. Коли вона десятикратна і дозволено стирати із лиця землі великі міста — щось виходить. Але захопити автосполучення з Лисичанська до Бахмута росіянам не вдається вже третій місяць», — додав очільник Луганської ОВА.

За його словами, окупанти контролюють лише ті ділянки, з яких ми відійшли на нові оборонні позиції. Допоки тримали Лисичанськ, жодним метром цієї дороги ворог не володів. 

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Це на все життя, я хворий». Окупанти не можуть оговтатись від жахів війни (відео)