У США хакери зламали принтери для друкування чеків і написали на них «антиробочі» маніфести

Хакери роздрукували через принтери для чеків десятки антикапіталістичних маніфестів, які спонукають об'єднуватися у профспілки, звільнятися з низькооплачуваних посад, а також скаржаться на начальників-тиранів.

Про це повідомляє The Vice.

Згідно з повідомленнями користувачів, з друкованих машин з'являються тексти на ту саму тематику, проте всі вони пропонують зайти на сабреддіт r/antiwork.

Спільнота Antiwork стала популярною на Reddit протягом останніх двох років — за період пандемії розділ набрав мільйон підписників. Користувачів там закликають скаржитися на власні умови праці  та читати антикапіталістичну літературу.

На думку частини користувачів, це задума самої спільноти Antiwork — так вони намагаються вплинути на думку громадськості.

Інші ж навпаки вважають, що маніфести на чеках — це змова проти спільноти, щоб звинуватити паблік у незаконній діяльності.

Аде деякі користувачі вважають дії хакерів дратівливим жартом.

«Припиніть використовувати мій чековий принтер, хлопці. Хоча це весело, я хотів би, щоб це припинилося», — заявив один з користувачів Reddit.

Ендрю Морріс, представник компанії GreyNoise, яка займається кібербезпекою, розповів, що насправді хтось дистанційно зламує принтери та «без розбору» розсилає маніфести. Він назав дії хакерів «досить розумними».

«Людина чи люди, які стоять за цим, поширюють масовий друк із 25 окремих серверів, тому блокування однієї IP-адреси недостатньо», — сказав він.

Телефони співробітників Держдепартаменту США зламали за допомогою шпигунського ізраїльського ПЗ