У США заарештували двох чоловіків, які відправляли авіатехніку до росії

У місті Канзас-Сіті (штат Міссурі) заарештували двох громадян США, яких підозрюють в експорті авіатехніки до рф.

Про це пише Reuters.

59-річного Сиріла Буяновського і 55-річного Дугласа Робертсона звинувачують у змові з метою обійти санкції США щодо експорту авіоніки компаніям, які постачають літаки російського виробництва.

Фігуранти володіють компанією KanRus Trading Company, яка ремонтувала обладнання російської авіації та відправляла до рф західні деталі для літаків.

28 лютого минулого року у США затримали партію авіації, яку заарештовані намагалися відправити до рф. Тоді Міністерство торгівлі повідомило, що їм потрібна ліцензія на експорт обладнання.

Вже у травні, червні та липні вони незаконно переправляли обладнання через треті країни — Вірменію та Кіпр. Також злочинці підробляли рахунок-фактуру, який показував інше кінцеве призначення відправлення.

Фігурантів звинувачують у змові, експорті контрольованих товарів без ліцензії, фальсифікації інформації про експорт та у контрабанді товарів із порушенням законодавства США. Якщо їх визнають винними, їм загрожує до 20 років увʼязнення.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У Рівному диверсант намагався підірвати об'єкт транспортної інфраструктури