У TikTok запустили функцію пошуку роботи. Користувачам пропонують надсилати свої відеорезюме
Pixabay

Соціальна мережа TikTok запровадила інструмент для наймання співробітників, який дозволить користувачам сервісу надсилати відеорезюме.

Про це пише The Verge.

Короткострокова пілотна програма TikTok Resumes заснована на контенті, який розміщують на платформі з хештегом #CareerTok. Пробний проєкт працюватиме впродовж липня. На приймання резюме підписалися близько 30 компаній.

Щоб знайти роботу, користувачам відеосервісу потрібно створити відеорезюме, опублікувати його в TikTok, а потім надіслати це відео роботодавцю через додаток.

В інструкційному відео користувачам радять не вносити до резюме особисту контактну інформацію, як-от адресу електронної пошти.

Багато з доступних наразі вакансій у програмі передбачають саме створення контенту для TikTok. Як пише видання, це свідчить про те, що бренди бачать перспективу в рекламі на цій платформі й прагнуть найняти для її створення людей, які вже знайомі з системою і, можливо, досягли певних успіхів.

Водночас є й інші вакансії. Наприклад, Target, Chipotle, Sweetgreen та Great Clips шукають у TikTok співробітників для роботи в магазинах і на складах, а Shopify хоче знайти на платформі інженера для роботи з даними.

Серед найцікавіших вакансій варто відзначити посаду суперзірки реслінгу.

TikTok видалив майже 7,3 млн акаунтів, створених дітьми віком до 13 років