404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
У ВООЗ вважають, що довгі робочі дні вбивають сотні тисяч людей щороку
Pixabay

У Всесвітній організації охорони здоровя (ВООЗ) заявили, що занадто тривалий робочий день призводить до передчасної смерті. У 2016-му 745 тис. людей померли від інсульту та серцевих захворювань через довгі робочі дні, йдеться у першому глобальному дослідженні на цю тему.

Про це повідомляє BBC.

Найбільше від цього страждають люди, які мешкають у Південно-Східній Азії та західній частині Тихоокеанського регіону. ВООЗ каже, що ця тенденція може погіршитися через пандемію коронавірусу.

Дослідження показало, що робота тривалістю 55 годин на тиждень і більше збільшує ризик інсульту на 35%, а смерті від серцевих захворювань — на 17% у порівнянні з робочим тижнем тривалістю від 35 до 40 годин.

Дослідження показало, що майже три чверті померлих внаслідок тривалої роботи були чоловіками середнього та старшого віку. Іноді смерть наставала через десятки років після такої довготривалої роботи.

У ВООЗ припустили, що що нещодавнє зростання віддаленої роботи та економічне уповільнення могли збільшити ризики, пов'язані з тривалим робочим часом. Тривалий робочий час спричиняє приблизно третину всіх захворювань, пов'язаних з роботою. Обмеження робочих годин принесе користь роботодавцям, оскільки воно збільшує продуктивність праці, говорять в організації.

За рік карантину близько мільйона людей втратили роботу в Україні — Кабмін