404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
У ВР підтримали повний локдаун із зупинкою транспорту
УНІАН

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев підтримав впровадження повного локдауну в Україні з 8 по 24 січня 2021 року. Чиновник вважає, що для подолання пандемії коронавірусу треба й зупинити транспорт в країні.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Держслужбовець наголосив, що тільки такі обмеження зможуть стримати пандемію COVID-19.

«Взагалі моя точка зору — я прихильник повного локдауну з припиненням транспорту. Я послідовний прихильник цього рішення. Бо будь-які половинчасті обмеження не дають тієї користі, на яку ми розраховуємо. Разом із тим, треба відзначити — рішення уряду про карантин «вихідного дня» дозволило нам на сьогодні спостерігати менші цифри заражених коронавірусом в Україні», — зазначив Гетманцев.

Однак очільник Комітету ВР підкреслив, що жорсткі обмеження в інших країнах негативно позначаються на малому бізнесі.

«Ніхто у світі не знає, як діяти, ніхто не знає чітких алгоритмів. От Велика Британія знову вводить повний локдаун. Ізраїль вводить повний локдаун. Тобто безліч країн пройшла через повні локдауни. Наш уряд вирішив зробити компромісні заходи…Розумієте, якщо ми зможемо врятувати одне життя українця ціною 0,5% ВВП, ми повинні це зробити, навіть не замислюючись», — підсумував Гетманцев.

Chas News повідомляв, що посилений карантин в Україні запровадили з 8 по 24 січня.

Кабмін дозволив ресторанам, кафе і барам у новорічну ніч працювати до сьомої ранку