У японському місті Нагоя відкрили першу українську недільну школу
Courtesy Photo

2 квітня в Японії урочисто відкрили українську недільну школу в місті Нагоя.  Вона запрацювала за підтримки МЗС України.

Про це виданню «Радіо Свобода» розповів другий секретар Посольства України в Японії Віолетта Удовік.

Проєкт реалізує Японсько-українська культурна асоціація — перша організація українців, офіційно зареєстрована в Японії. Школа називатиметься «Берегиня». У ній навчатимуться дорослі та діти, розповіла дипломат.

У закладі освіти не тільки вивчатимуть українську мову, а й проводитимуть практичні заняття з українознавства, уроки з виготовлення виробів народної творчості, організовуватимуть українські свята, конкурси, розваги.

Посольство України в Японії

На першому занятті учасники заходу навчилися називати кольори та рахувати українською мовою, а також дізналися про основних героїв української народної казки «Рукавичка».

Посольство України в Японії передало новоствореній школі літературу українською мовою та матеріали про Україну японською мовою.

Удовік нагадала, що у Японії зараз є дві українські школи в Токіо — школа «Джерельце» та школа дитячого розвитку «Хробачок» при Асоціації партнерів «Японії-України».

Вулицями їздитимуть роботи-кур’єри. В Японії тестують їхні прототипи