У захопленій частині Харківської області окупанти створили «раду міністрів». Її очолив колишній мер Краснодару

Колишній мер російського Краснодара андрій алексєєнко очолив окупаційну «раду міністрів» території Харківської області, яку захопили російські військові.

Про це повідомляють кремлівські ЗМІ.

«Призначити першим заступником голови військово-цивільної адміністрації Харківської області — головою ради міністрів Харківської області алексієнка андрія анатолійовича», — йдеться в «документі».

«Указ» про формування псевдоради видав головний гауляйтер захопленої частини Харківської області віталій ганчев.

Що відомо про андрія алексієнка

Ексголові Краснодара 44 роки. Він став мером цього міста у листопаді 2021-го, до цього був першим заступником губернатора Краснодарського краю.

За кілька днів до «нової посади» в окупованій частині Харківської області алексєєнко подав заяву до міської Думи Краснодара про дострокове припинення повноважень за власним бажанням.

Також російський чиновник відомий тим, що проти нього порушили кримінальну справу за отримання хабара в особливо великому розмірі. Йдеться про колекційну мисливську рушницю вартістю 1,6 млн рублів, яку чиновник отримав у 2018 році. «Подарунок зробив представник компанії-забудовника за отримання необхідних документів.

А його дочка Поліна привертає увагу журналістів знімками з розкішної яхти й за кермом унікального спорткара.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Полювання на колаборантів»: у Мелітополі підірвали зрадника Олега Шостака — Федоров