404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
У Зеленського відреагували на розмову Путіна з Байденом
Getty Images

27 січня президент США Джо Байден та очільник Росії Володимир Путін обговорили під час телефонної розмови чимало питання, зокрема й суверенітет України. В Офісі президента відреагували на розмову світових лідерів.

«На мій погляд, телефонна розмова між Байденом і Путіним — це позначення ключового пріоритету нової адміністрації, свого роду сигнал: ми повертаємося у світовий порядок денний з традиційними цінностями і традиційною жорсткістю стосовно тих, хто порушує правила», — зазначив радник очільника ОПУ Михайло Подоляк у коментарі «РБК-Україна».

Під час розмови Байден підтримав суверенітет України. Подоляк каже, що це добрий знак.

«Джо Байден не просто підтвердив ключову позицію щодо безумовної підтримки Америкою суверенітету і територіальної цілісності України. Але поставив питання підтримки нашого суверенітету фактично першим - в контексті загальновідомих загроз і ризиків з боку Росії проти правил і цінностей цивілізованого світу», — наголосив чиновник.

За його словами, у Росії є тільки один шанс на хоч якісь мінімально нормальні відносини з Америкою і цивілізованим світом — повне припинення агресивної політики Росії.

«І найперше в цьому — припинення агресії проти України, повернення Росією всіх наших тимчасово окупованих територій, відмова від підтримки різних незаконних збройних бандформувань. Президент Байден акцентував це дуже чітко, предметно і системно», — підсумував держслужбовець.

Chas News повідомляв, що Тоні Блінкен став новим держсекретарем США. 

Байден обговорив із Путіним Україну, Навального та «Північний потік-2»