Учасники саміту G20 вирішили влаштувати бойкот лаврову

На зустрічі міністрів закордонних справ G20 через присутність лаврова не відбулась традиційна фотосесія саміту, а політики країн G7 не прийшли на вечерю.

Про це повідомляє японське агентство Kyodo.

Зазначають, що традиційна фотосесія всіх учасників саміту G20 цього року не відбудеться. Учасники зустрічі відмовилися фотографуватися з міністром лавровим, першим відхрестився держсекретар США Ентоні Блінкен.

Також агентство Reuters повідомило, що під час рукостискань лаврова та його індонезійської колеги Ретно Марсуді почали лунати вигуки «Коли ви зупините війну?» і «Чому б вам не припинити війну?».

Крім того, Ретно повідомила, що учасники G7 відмовилися від спільної вечері, де був присутній лавров.

Видання Bild зазначило, що російський міністр залишив зустріч перед виступом глави МЗС Німеччини, яка мала оголосити про неприйняття порушення міжнародного права.

Сам лавров коментуючи відмову політиків бути присутніми з ним на світлині заявив, що «нікого не запрошував фотографуватися».

«І взагалі нікого нікуди не запрошував, мене запросила Індонезія, як Індонезія запросила і президента Путіна на саміт, який буде в листопаді. От і все», — сказав російський міністр.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Путін не напав би на Україну, якби був жінкою — Джонсон